Netflix’te bu hafta en çok izlenen filmler: Zirve belli oldu


Netflix’te yer alan yapımların haftalık toplam izlenme sürelerine göre hazırlanan Top 10 listeleri paylaşıldı. 29 Nisan – 5 Mayıs 2024 haftasında Netflix Türkiye’de en çok izlenen filmler şöyle…

1. Ölümlü Dünya 2

Zafer’in örgütün eline düşmesinin ardından Mermer ailesinin sempatik suikastçıları, örgütle aralarındaki hesabı kesinkes kapatmak için saklandıkları yerden çıkar.

2. Balayımsı

Yeni evli bir çiftin balayı sırasında eşler neredeyse her açıdan farklı olduklarını keşfederler. Bakalım bu zıt kutuplar birbirini çekmeyi başaracak mı?

3. Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları

Grindelwald, tüm Muggle’ları yok etmekle tehdit edince profesör Dumbledore onu alaşağı etmek için Newt Scamander’ı cadı ve büyücülerden oluşan bir ekibin başına getirir.

4. Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi

Süper kötü idolleri tarafından reddedilen 12 yaşındaki Gru, sakar Minyon ekibinin yardımıyla ne kadar alçak biri olduğunu kanıtlamak için kolları sıvar.

5. Barbarian

Genç bir kadın, Detroit’te kiraladığı eve gittiğinde bir yabancının da aynı evi kiraladığını öğrenir. Üstelik zemin parkelerinin altında onu çok daha korkunç bir şey beklemektedir.

6. Rebel Moon — Part Two: The Scargiver

İsyankârlar Ana Dünya’nın zalim güçlerine karşı savaşmaya hazırlanırken asla kopmayacak bağlar kurulur, kahramanlar ortaya çıkar ve efsaneler doğar.

7. Neandertallerin Sırları

Bu belgesel, Neandertallerle ilgili gizemleri ve fosil kayıtlarının bize hem yaşamları hem de yok oluşları hakkında neler söylediğini inceliyor.

8. Siyah Telefon

Bir erkek çocuğu güpegündüz maskeli bir adam tarafından kaçırılır. Çocuğun tutulduğu ses geçirmeyen bodrumda bir telefon çalar. Arayanlar, katilin önceki kurbanlarıdır.

9. Sağlığınızın Kontrolü Sizde: Bağırsaklarınızda Saklı Sırlar

Bu keyifli ve bilgilendirici belgesel, sindirim sistemini derinlemesine incelerken bağırsak sağlığının genel sağlık durumumuzu nasıl etkilediğini gözler önüne seriyor.

10. City Hunter

Olağanüstü bir nişancı ve iflah olmaz bir çapkın olan özel dedektif Ryo Saeba, vefat eden ortağının ölümünü araştırmak için ortağının kız kardeşiyle gönülsüzce iş birliği yapar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x